SCHÄFER Werke – německý rodinný podnik s celosvětovou prezentací, vedený majiteli

  Kompetence ve zpracování oceli

  Firma SCHÄFER Werke je specialista na vývoj, výrobu a prodej výrobků z tenkého plechu a z nerezu. Zvláštní úspěch našich obchodních oblastí spočívá ve schopnosti rychlé realizace při současné vysoké individualizaci při konstruování výrobků. Jedno u firmy SCHÄFER nevylučuje druhé.

  Mimořádná rychlost realizace při výrobě produktů z ocelového plechu vyplývá z těsné spolupráce všech výrobních podniků s našim vlastním servisním centrem Steel Service Centre EMW, které se skladovací kapacitou 100.000 t tenkého plechu dává v krátkém čase k dispozici cívky, dělenou páskovou ocel, přířezy a formáty vysoké kvality, které jsou potřebné k dalšímu zpracování. 

  S mottem „Děrované plechy na míru – individuálně a rychle“ nabízí SCHÄFER Perforated Metal široký a rychle použitelný sortiment vysoce kvalitních děrovaných plechů pro všechny branže a oblasti použití. Pomocí vysoce precizních nástrojů může podnik splnit téměř všechna přání zákazníků ohledně materiálu, děrovaných předloh, rozměrů, rozpracovanosti a dodávek. 

  SCHÄFER Container Systems je jedním z hlavních světových nabízejících vysoce kvalitních systémů nádrží (KEGy) na pivo, víno a nealkoholických nápojů, stejně jako IBC a speciálních nádrží z nerezu na tekutá média, pevné látky a granuláty. 

  SCHÄFER IT-Systems vyvíjí, konstruuje a vyrábí serverové a síťové skříně a také serverové skříně pro výpočetní střediska a vodou chlazené serverové skříně. Mimo to SCHÄFER IT-Systems poskytuje podporu plánování a servisní služby na bázi partnerství se specializovanými podniky.

  SCHÄFER Industrial Solutions vyvíjí, konstruuje a vyrábí speciální i standardní tělesa a konstrukční skupiny pro průmyslové použití pro uložení elektroniky, elektriky a součásti proudových rozvodů. Naše velké výrobní know-how, značný počet technických zařízení a vynikající kvalifikace našich pracovníků dělají z firmy SCHÄFER ideálního partnera pro výrobu zakázek.

  SCHÄFER Interior Systems vyvíjí a vyrábí vysoce hodnotné systémy ocelového nábytku pro dílnu a provoz, stejně jako pro kancelář a správu.

  SCHÄFER Werke GmbH
  Pfannenbergstraße 1
  D-57290 Neunkirchen
  Tel. +49 (0) 2735/787-01
  Fax: +49 (0) 2735/787-249
  info@schaefer-werke.de

  SCHÄFER-SUDEX s.r.o.
  Podolí 5
  584 01 Ledeč nad Sázavou
  Česká republika
  Tel. +42 (0) 569 711 291
  Fax +42 (0) 569 711 292
  info@schaefer-werke.cz